Banka Hesap Numaralarımız

+90 0312 361 15 22

yardim@gencgrafik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Firmamız değerli müşterilerine gösterdiği değer ve kusursuz bilgisayar teknik servis hizmet anlayışı ile keçiören de  2005 yılından bu yana hizmetinizdedir. Kuruluş tarihimizden bugüne kadar hedeflerimiz kalite, güven, dostluk, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Misyonumuz mükemmeliyetçi kalite anlayışımızla sizi her zaman daha iyiye ve daha pratiğe yönlendirmektedir. Firmamız kurulduğu günden itibaren müşterilerimizin bize olan güveni ve hizmetlerimizin kusursuzluğu ile bilişim sektöründe kendine iyi bir yer edinmiştir.

 

Tecrübelerimiz:

Bilgisayar teknik servis tamir hizmetlerinde her gün yeni çıkan ürünler konusunda bilgi sahibi olan, öğrenmeye, bilgiye ve teknolojiye duyarlı personelimiz ile sadece satış değil, satış sonrası da her türlü bilgi ve desteği müşterilerimize tam olarak sunuyoruz.

Referanslarımız ve müşterilerimizin güvenini tecrübe ile birleştiren Genç Bilgisayar ile bilgisayar ve elektronik artık Keçiören’de daha hızlı ve sorunsuz bir altyapıda sunulmaktadır.

Hizmet evreleri ve çalışma prensiplerimiz: hızlı,güvenli,kaliteli,pratik,görsel,prestijli,İşlevsel alanlarda her zaman çözüm üretmek ve kendi personelimizi geliştirmektir.

Müşterilerimizle birebir temasta ve görüşmelerde bulunan müşteri temsilcilerimiz firmanız için en iyi çözümler sunarak firmanızın ihtiyaçlarını prensiplerini ve imajını en iyi derecede analiz ettikten sonra ortak iş bitirme süreci çerçevesinde çalışmalarımız başlamakta ve zamanında teslim edilmektedir. Keçiören Genç Bilgisayar, referanslarımızın ve müşterilerimizin bize olan güven ve iş birliği ile her geçen gün daha da büyümekte ve bir aile ortamı oluşmaktadır.

vision

MİSYONUMUZ

Müşteriye olan görev ve sorumluluklarımızın satış ile bağlayıp teknik destek ile sona ermediğinin bilincindeyiz. Bu nedenle satış ve destek ekibimizle sektördeki diğer firmalardan farklı bir şekilde çalışarak 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Keçiören Genç Bilgisayar, Teknik Servis, Satış ve Pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosu ile müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir.

vision

VİZYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek .

DEVAMI

Hizmetlerimiz ;

MASAÜSTÜ NOTEBOOK SUNUCU İŞ İSTASYONU VE GAMING BİLGİSAYAR SATIŞ VE SERVİS,GAMİNG  BİLGİSAYAR UZMANLIĞI VE SERVİSİ,DONANIM SATIŞI ve TEKNİK DESTEK HİZMETİ,PROFESYONEL VERİ KURTARMA HİZMETİ,NOTEBOOK TAMİRİ VE YEDEK PARÇA DESTEĞİ,YAZILIM SATIŞIGÜVENLİK DUVARI SATIŞI VE DESTEĞİ,NAS VE QNAP SATIŞ VE DESTEĞİ, BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS, TABLET TAMİRİ, BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM, TONER DOLUM

Bizi Arayın +90 0312 361 15 22

Bizi Arayın +90 0312 361 15 22

Güçlükaya Mah. Şair Dertli Sok. No: 9/B Keçiören ANKARA
+90 0312 361 15 22
+90 0312 361 15 22
yardim@gencgrafik.com

Keçiören Bilgisayar.

Tüm hakları saklıdır. © 2005 Keçiören Bilgisayar.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ