Banka Hesap Numaralarımız

+90 0312 361 15 22

yardim@gencgrafik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Notebook Tamir Bakım Onarım Servis

Notebook Tamir Bakım Onarım Servis

Keçiören bilgisayar tamiri gözlemi bu cihazlarda yaşanan ısınma ve bundan kaynaklı donma ve kasma sorunları, pil ömrünün kullanıma bağlı değişsede kısa olması gibi temel sorunlar ile sık olarak karşılaşmaktadır.Diz üstü bilgisayarlar taşınabilir ve şarj edilebilir olmaları sebebiyle, her yerde kullanıma müsait olmaktadırlar.

Keçiören bilgisayar tamiridonanım, program ve servis noktasında hizmet vermekteyiz.Keçiören bilgisayar tamiri servisi olarak masaüstü, laptop, notebook cihazlarınızda meydana gelebilecek arızalara marka ve model farketmeksizin servis hizmeti vermekteyiz.Keçiören bilgisayar tamir servisi ihtiyacını duyduğunuz harddisk, ekran kartı, işlemci, ram, cd sürücü, monitör, power suplly gibi donanım parçalarının satışını, cihazına uyarlanmasınıda yapmaktadır.Bilgisayarınızın işletim sistemini kurulması, format atılması işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.Bursa bilgisayar tamiri servisi başta logo olmak üzere sektörde tanınan bir çok ticari programın satışını yapmakta ve eğitimini vermekteyiz.Keçiören bilgisayar tamiri farklı ağ, network kurulumları ve güvenlik sistemleri hizmeti alabilirsiniz.

Laptopunuz aşırı ısınıyor mu? Oyun oynarken Laptopunuz kapanıyor mu? Yada full hd (1080p) Filmler izlerken laptopunuz filmi ağır çekimde mi oynatıyor yada aniden kapanıyor mu? Eğer bu soruların sizde cevabı evet ise hiç geç kalmadan bize ulaşın.Geç kalmanız durumda Laptopunuzun ekran kartı veya Chipseti ciddi hasar alacaktır ve neticesinde onarılamaz bir hal alacağından hiç şüpheniz olmasın.

Laptopunuz alt bölümünden havayı alıp yandan tahliye ederken aşağıda bulunan toz kıl ve benzeri objeleri , tahliye bölümündeki ızgaradan gecemedikleri için bu bölümde birikme yapmaktadır. Neticesinde sıcak hava tahliye edilemediği için fan soğutucu bakırı soğutamaz ve sıcak hava laptopunuz içinde dolaşma ya devam eder.Isı azalmak yerine yükselmektedir.

Laptopların termal koruması vardır ve ısının 60 dereceyi aştığı anda elektriği keser ve ısının 80 - 100 derecelere ulaşmasını engeller.Isı biraz inince tekrar kullanmaya açıktır Laptopunuz lakin bu kapanmalara çok müsadece ederseniz ve daha doğrusu bu uyarıları göz ardı etmeniz ekran kartı - chipsetin aşırı ısıdan zara görmesine sebeb olursunuz.

Bir an önce fan bakımını yaptırmalısınız. Bakım esnasında soğutucu bakır , işlemci , chipset üzerindeki eski kurumuş ve işlevini kaybetmiş termal macun temizlenip , yeniden termal macun uygulanmaktadır.

Bizi Arayın +90 0312 361 15 22

Bizi Arayın +90 0312 361 15 22

Güçlükaya Mah. Şair Dertli Sok. No: 9/B Keçiören ANKARA
+90 0312 361 15 22
+90 0312 361 15 22
yardim@gencgrafik.com

Keçiören Bilgisayar.

Tüm hakları saklıdır. © 2005 Keçiören Bilgisayar.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ